GS İnşaat

Gökhan SADUNOĞLU

40 Yıllık Deneyim

40 yıldır Tekirdağ 'ın Şarköy, Mürefte ve Hoşköy bölgelerinde başarılı bir şekilde inşaat işleri yapan SADUNOĞLU İnşaat firması, binlerce aileyi konut sahibi yaptı. Şimdi ikinci kuşak, üniversite mezunu, kalite, sağlamlık ve müşteri memnuniyetini ilke edinen gençleri ile daha iyi işler yapmaya hazırlanıyor.

İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu Gökhan SADUNOĞLU, bayrağı büyüklerinden yüksek deneyim, güven, kalite bilinci ve gururla teslim aldı. Yenilikçi bir kalite ve müşteri memnuniyeti olan ilkeleri, bayrağı daha da ileriye daha da güzele ulaştırmayı hedeflemekedir.

Gökhan SADUNOĞLU'nun Mesajı :

Pazarlama faaliyetlerimiz, müşterilerimize gerçeği saptırarak değil, olması gereken gibi dürüst ve planlı bir şekilde yapılmaktadır. Müşterilerimizin güvenine layık olmak ve talep ettikleri yapıları istenilen sürede kaliteli bir mimariyle inşa etmek pazarlama ilkemizdir. Yazlık-kışlık daireler, özel tripleks villalar ve müşterilerimizin arzu ettiği her türlü mimari yapılar yüksek iş ciddiyetiyle zamanında teslim edilmektedir. Bu vesile ile; Müşterilerimizle sadece alış - satıştan dolayı ticari ilişkiler kurmayız. Satış sonrası hizmetlerimiz de samimi ve dostane bir şekilde devam etmektedir. Bizi başarıya götüren faktörlerden bir tanesi de budur.

PROJELERİMİZ

GS İnşaat
Vizyon

Dairelerimiz deprem yönetmeliğine uygun inşa edilmekte ve müşterilerimizin arzu ettiği her türlü mimari yapı zamanında teslim edilmektedir. Ayrıca, konutlarımızda güvenli ve huzur içinde yaşamanız.

Sağlam Yapı

Tüm inşaatlarımız en son deprem yönetmeliğine uygun inşa edilmektedir..

Estetik Tasarım

Çağdaş bir konsepti, teknolojiyie birleştiren keyifli bir yaşam alanı sunuyoruz....

Müşteri Memnuniyeti

Pazarlama faaliyetlerimiz, dürüst ve planlı bir şekilde yapılmaktadır.....

Kaliteli Malzeme

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren en iyi markalarla çalışmaktayız..